Почетна / Серии / Оригинални фотографии од сетот на „Карадај“

Оригинални фотографии од сетот на „Карадај“

 

Турската хит серија „Карадај“ која е добитник на 30 награди во Турција меѓу кои и онаа за најдобра серија за 2013. година веќе оформи свој круг на гледачи кој секојдневно се зголемува. На барање на читателите во прилог се неколку оригинални фотографии од сетот. Наскоро ќе ја објавиме и оригиналната музика од серијата, бидете со ТВ Пакет.

 

 

{gallery}022014/karadaj12{/gallery}

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Сатиричен поглед на полициските серии во „Енџи Трајбека“ на Телма

„Angie Tribeca“ е сатира на полициските серии и се фокусира на ексцентричната, но брилијантна група …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!