Почетна / Спорт / Неизбежно е да навивате за Германија, погледнете ја…

Неизбежно е да навивате за Германија, погледнете ја…

Микаела Шефер, германската манекенка и старлета на уникатен начин навива за својата омилена репрезентација на Еврошампионатот – германската. Прекрасната девојка без ниту едно парче облека на себе била фотографирана пред Брандербуршката порта. „Специфичните“ делови од телото ги покрила со шминка соодветна за фудбалската треска, па затоа не е спорно што среде Берлин, Микаела гола ја поддржала репрезентацијата што ги брани боите на нејзината земја.

 

 

 

 

 

 

Chris | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

МРТ 3 ќе го прикаже ретро финалето на Вардар – Пелистер од 1993 година

Уживање за спортските носталгичари. Во сабота (23 мај 2020), третиот спортско-забавен канал на Македонската телевизија …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!