Почетна / Телевизија / ТВ Емисии / МТВ изненади со студиото за ЕП во фудбал 2012!

МТВ изненади со студиото за ЕП во фудбал 2012!

Нашата државна телевизија повторно заслужи убави зборови!

 

 

 

 

Nikola S. | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„20 секунди“, квиз на знаење секоја сабота и недела на МРТ 1

Секоја сабота и недела во 20.15 часот на МРТ 1 ќе се емитува новиот квиз …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!