Почетна / Сапуници / “Млада италијакна дојде да се мажи”

“Млада италијакна дојде да се мажи”

Млада италијакна дојде да се мажи

Новата теленовела на продуцентот Педро Дамијан, римејк на истовремената теленовела од 1971 г. Livia Brito и Jose Ron ќе ги толкуваат главните улоги, додека Nailea Norvind и Mike Biaggio се задолжени за негативните улоги.

Теленовелата се снима на локации во Италија и Мексико. Премиера оваа есен на Ѕвездениот канал!

Кратка содржина;

Младата италијанка Фиорела доаѓа во Мексико Сити откако нејзините родители ќе и договорат брак, но таа се вљубува во друг маж.

 

 

 

 

 

 

 

ЈоцКо|ТвПакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Вечерва на Сител… следува најпотресната епизода на „Азра“ досега!

Повторното појавување на Фатма ќе ги загрижи членовите на семејството Челен. Дали некој ќе “изгори” …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!