Почетна / ФОТО / Маја Миладиновска во ПРЕД и ПОТОА на ТВ Пакет

Маја Миладиновска во ПРЕД и ПОТОА на ТВ Пакет

 

Маја Миладиновска
нашата нова кандидатка за комплетно нова трансформација во рубриката ПРЕД и ПОТОА на ТВ Пакет.

 

 

Стилист: Столе од Studio S

Фотографија: Стефан Тренковски

Модел: Маја Миладиновска

 

Нашиот стилист Столе и овој пат се погрижи да добиеме комплетно нова девојка. Модерниот имиџ кој сега го има нашата кандидатка Маја, и дава поголема самодоверба и храброст да биде уште поуспешна на професионално поле. Заштитен знак на Столе е лесната, природна шминка која целосно ја изразува природната убавина.

Погледнете од фотографиите кои ги направи фотографот Стефан Тренковски како изгледа новата трансформација. Доколку сакате да учествувате во ПРЕД и ПОТОА на ТВ Пакет, пишете во Inbox кај нашиот стилист, или кликнете тука.

 

{gallery}112012/pp02{/gallery}

 

 

 

ПРЕД и ПОТОА | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Логото на Сител се појави и на заштитните маски

Вработените во телевизија Сител со интересни брендирани маски за заштита од корона вирусот. Денес, репортерката …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!