Почетна / МК Сцена / Зоки Фаци „усни на усни“ со згодна манекенка. Која е?

Зоки Фаци „усни на усни“ со згодна манекенка. Која е?

 

Познатата македонска манекенка која работи и живее во Бугарија, Драгана Спасовска, забележана е во опуштено издание со Зоки Фаци. Тие двајца си дозволија малку повеќе да се опуштат на приватна забава кај еден познат македонски бизнисмен. На оваа забава една од главните sвезди со својт танц била и Црна Мачкица. Зоки и Драгана наскоро започнуваат со соработка во новата емисија на Зоки. Останува да видиме како ќе изгледа тоа.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Лешочки Фолк фест 2021 во пресрет на Голема Богородица

Во петок на 27.08.2021 г. во 20ч. во пресрет на големиот православен празник Голема Богородица, …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!