Почетна / Телевизија / Осма сезона од „Живот со стил“ секој четврток на ТВ 24

Осма сезона од „Живот со стил“ секој четврток на ТВ 24

Минатата недела започна осмата сезона од “Живот со стил” на телевизија 24. Секој четврток во 22.30 часот, Елена Стефановска ќе биде домаќинка на интересни и познати јавни личности кои ќе зборуваат за својот стил на живот, облекување и однесување, а ќе споделат и интересни детали и анегдоти за нивната кариера.

Во првата емисија, гости на Елена беа Трифун Костовски и Стефан Рашковиќ, а во втората емисија беа Антониа Гиговска и Четкар. Секој четврток, нова емисија од ток шоуто на ТВ 24.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Ацо Кабранов: Во Канал 5 примав 60.000 во плико на рака

Доскорешниот уредник на 1ТВ Ацо Кабранов во пост на Фејсбук обзнани дека додека работел во …

error: Содржината е заштитена!