Почетна / Сапуници / Ејшан причина за разводот на Сулејман!

Ејшан причина за разводот на Сулејман!

 

 

Актерот Халит Ергенч и официјално се разведува од својата сопруга Берѓузар Корел. Двојката позната како Шехерезад и Онур реши да стави крај на трнливиот пат. Ѕвездата од „1001 Ноќ“, Берѓузар откри дека нејзиниот сопруг ја изневерил со помладата Џансе Дере, позната како Ејшан од „Езел“.

 

 

Љубоморната актерка веќе неколку пати бесно упаднува на сетот на „Величествениот“, прави скандали и сцени мислејќи дека сопругот ја изневерува, прво со Мерием, а сега со Џансе. Во јавноста се појавија фотографии на кои јасно се гледа дека Халит зад камерите поминува долго време со Џансе. Берѓузар не сакаше да ги коментира фотографиите, но нејзините пријателки открија дека Ергенч веќе долг период не спие во заедничкиот дом.

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Денес не смее, но порано и во турските серии имало „скокотливи“ сцени

Ако во денешно време, Турската радиодифузна агенција забранува секаков вид на сцени во кои се …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!