Почетна / Телевизија / Големиот брат / Големиот брат | Урош и Синди страсно се бакнуваат

Големиот брат | Урош и Синди страсно се бакнуваат

 

Поранешните учесници во „Големиот брат“, Урош и Синди, по завршувањето на шоуто не се одвојуваат еден од друг и пред никој не ги кријат своите страсни бакнежи. Близок извор до двајцата вели дека во последно време речиси ниту во еден момент не се разделени.

Интересно е тоа што каскадерот во текот на шоуто изјави дека е вљубен во Сораја, а сега гордо се бакнува со нејзината единствена пријателка во куќата.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Какви навреди упати Стефани до гласачите од Македонија?

  Стефани : Тие деца што ги тренираш, тие дебили кои гласаат за тебе   …

error: Содржината е заштитена!