Почетна / Забава / Гледач: „Сабина, дали сум нормален што те гледам?“

Гледач: „Сабина, дали сум нормален што те гледам?“

 

На социјалните мрежи се појави скриншот од емисијата „Тарот со Сабина“ којашто за некое чудо сеуште опстојува во македонскиот етер. Го знаете нејзиниот начин на „гледање“ на вашата судбина, ја кажувате својата дата на раѓање и таа како од пушка веднаш знае се за вашето минато, иднина и сегашност. На повидок ви биле пари, документи гледала женава, среќа во куќа и така итн.

Еден од гледачите на оваа емисија постави навистина смешно прашање. Вели: „Кажи ми дали сум нормален што седам и те гледам?“. Секако, тој беше саркастичен.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Заврши „Фолк Фест Валандово 2024”, прочитајте кои се победниците

Со песната „Темјана”, музика на Ванчо Димитров, текст Огнен Неделковски и аранжман на Љупчо Соколовски, …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!