Почетна / Забава / Сузе Гавазова се избламира : Штиклите не се 2000, туку 690 евра

Сузе Гавазова се избламира : Штиклите не се 2000, туку 690 евра

Најгледаниот естраден магазин во Македонија, “Ексклузив” на 1 ТВ открива – фолкерката Сузана Гавазова се избламира со цените кои ги кажа за парчињата облека што ги носи. Имено, во интервју за 1 ТВ, таа спомена дека носи „Versace“ штикли од 2000 евра и дека нејзиниот целосен стајлинг за Роса Фест изнесува 3000-4000 евра. Но, Ексклузив ја демантираше со докази, а ние го пренесуваме видеото во целост :

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Секси водителот Стефан започна со Карпул Караоке на Youtube

Еден од најистакнатите и најсексипилни млади водители во Македонија од оваа сезона го следиме во …

error: Содржината е заштитена!