Почетна / Телевизија / Големиот брат / Гледачите го бараат Боки во „Големиот брат“

Гледачите го бараат Боки во „Големиот брат“

 

И поранешниот станар од претходниот ВИП серијал на „Големиот Брат“ се огласи со свое мислење:

„Леле Мајо ти си такава будалетина и олош од жена и патолошки случај со нимфомански потреби што нема каде. Фуј кобасице расипана…“, напиша тој на својата Фејсбук страница.

Овој негов коментар е поставен на официјаланта страница на шоуто Голем Брат 2013. Многумина коментираат дека ова е добар знак, дека Боки 13 влегува како нов станар.

Во меѓувреме гласајте за да остане Анета 147 24 со текст VB_13

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Какви навреди упати Стефани до гласачите од Македонија?

  Стефани : Тие деца што ги тренираш, тие дебили кои гласаат за тебе   …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!