Почетна / Забава / Викторија Бекам повторно е трудна?

Викторија Бекам повторно е трудна?

 

Според информациите на британскиот таблоид Heat, Викторија Бекам чека петто дете! Со недели кружат гласини дека се откажала од алкохолот и оти има нов режим на исхрана. „Кога последен пат беше во Лондон, ни нагласи дека можно е следната година да се породи“, вели изворот за таблоидот и додава: „За време на Олимпијадата не пиеше, а зборуваше само за новиот режим на исхрана. Нејзиното однесување пријателите ги доведе до тоа да се запрашаат дали Пош Спајс е трудна“.

Ова би било петто дете за пејачката и модната дизајнерка која е во брак со фудбалерот Дејвид Бекам.

 

 

 

 

Ивана Таневска | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Заврши „Фолк Фест Валандово 2024”, прочитајте кои се победниците

Со песната „Темјана”, музика на Ванчо Димитров, текст Огнен Неделковски и аранжман на Љупчо Соколовски, …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!