Почетна / Серии / Најдобрите „Gossip Girl“ модни моменти

Најдобрите „Gossip Girl“ модни моменти

 

Официјално е објавено дека до последната епизода од култната тинејџерска серија „Gossip Girl“ не делат уште само 11 епизоди. Низ шест сезони гледавме како нашите омилени ликови созреваат и се менуваат како личности, но се менуваа и кога е во прашање модата.

 

 

Со оглед на тоа од колку значајни семејства потекнуваат главните ликови во „Gossip Girl“, брендираната облека е неизбежен дел од оваа приказна. Во текот на епизодите невозможно е да не се забележат перфектните комбинации на Блер Волдорф и елегантноста на машката модна икона Чак Бас. Во следните фотографии се издвоени најдобрите аутфити на ликовите од „Gossip Girl“.

{gallery}102012/gossip_girl{/gallery}

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Документарната серија „Предатори од Карпатите“ на МРТ 1

Во документарната серија „Предатори од Карпатите“ ќе навлеземе длабоко во суровиот европски пејсаж кадешто човекот …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!