Почетна / Телевизија / Видео | Струмичанка кај Лила во емисија – Дигни рацете, рашири нозете

Видео | Струмичанка кај Лила во емисија – Дигни рацете, рашири нозете

 

 

Во последната емисија од најгледаното дневно шоу “Се или нешто”, учесничка беше една Струмичанка која со начинот на зборување и анегдотите кои ги раскажа, ја насмеа публиката во студиото и пред малите телевизиски екрани.

Во исечокот од емисијата, слушнете какви ајкули видела на Малдивите и каква случка имала на аеродромот со полицијата.

 

Имаше ајкули во плиткото ама не беа они опасни

ИМАШЕ АЈКУЛИ ВО ПЛИТКОТО АМА НЕ БЕА ОНИ ОПАСНИдигни рацте и рашири нозете…

Posted by Gledy Network on вторник, 26 јануари 2016

 

Дани | ТВ Пакет

 

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Ацо Кабранов: Во Канал 5 примав 60.000 во плико на рака

Доскорешниот уредник на 1ТВ Ацо Кабранов во пост на Фејсбук обзнани дека додека работел во …

error: Содржината е заштитена!