Почетна / Телевизија / Видео | Миа Костова повторно во „Бекстејџ“

Видео | Миа Костова повторно во „Бекстејџ“

 

Првото издание на естрадниот магазин „Бекстејџ“, како дел од Македонската телевизија, беше емитувано вчеравечер. Во прилог е целата емисија којашто започна со ретроспектива на нивните сопствени почетоци и големи успеси.

 

 

Она што привлече внимание е враќањето на водителката Миа Костова, којашто за прв пат се појавува во улога на водител по породувањето. Нејзин водителски партнер беше Драгана Чуприна. Да погледнеме како беше спакувана вчерашната емисија и секако да ги споделиме нашите мислења подолу во полето за коментари. 

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Топ тема“ се враќа на Телма со нова сезона 2019/2020

Од вторник (10 септември) на телевизија Телма започнува новата сезона од познатата политичко дебатна емисија …

error: Содржината е заштитена!