Почетна / Телевизија / Видео | „Мери Крисмс, среќен Божиќ, џингл белс“

Видео | „Мери Крисмс, среќен Божиќ, џингл белс“

 

Јавувањето на госпоѓа Цвета во емисијата со Огнен Јанески во текстуална форма:

„Маки страдања, времиња, ремек дело, статии, еј Џо те сакам, престапна година, весела и мила. Мери Крисмас, среќен Божиќ, цингл белс. Среќни празници, одговори ми љубов моја. Благодарам чао.“

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Извештај на ААВМУ за предизборниот период на ТВ од 15.02 до 7.03

Агенцијата за аудио и аудиовизуелни медиумски услуги денес го објави Извештајот од мониторингот на медиумското …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!