Почетна / Телевизија / Големиот брат / Боки за Синди – „Ќе и ја ебам мајката курвинска“

Боки за Синди – „Ќе и ја ебам мајката курвинска“

 

Во врска со учесничката во реалното шоу „Големиот брат“ која што се дрзна да каже дека главниот град на Македонија е село, се огласи и македонскиот шоумен Боки 13-ка за кого се шпекулира дека вечерва ќе влезе во куќата. Имено, тој го напиша следново:

„Како јас би ти објаснил дали Скопје е село да ти ја ебам мајката курвинска“, стои на статусот на Боки Јовановски кој е поддржан од илјадници негови следбеници.

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Какви навреди упати Стефани до гласачите од Македонија?

  Стефани : Тие деца што ги тренираш, тие дебили кои гласаат за тебе   …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!