Почетна / Телевизија / Големиот брат / Анета и се мерачи на Маја Николиќ и ја залапа Венди

Анета и се мерачи на Маја Николиќ и ја залапа Венди

 

Во куќата на „Големиот брат“ сезонава имаше многу конфликти, а Анета се потруди да има и лезбејски сцени. Всушност, „Големиот брат“, станарите ги почести со забава на која после се Венди, Маја и Анета ги закопаа секирите и разговараа во особено пријатна атмосфера. Анета прилично се опушти и ја бакна Венди во уста, додека пак Маја изјави дека би сакала Венди да е машко. Анета, покрај останатото се воодушевуваше на градите на Маја и нем ожеше да поверува дека не се силиконски.

 

 

„Како е можно после две деца да имаш вакви гради. После доење како е можно“, се прашуваше Анета, додека Венди рече дека има силиконски гради, а дека и на Маја се исто така силиконски. Маја на тоа и понуди само да одат во купатило и да и ги допре.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Какви навреди упати Стефани до гласачите од Македонија?

  Стефани : Тие деца што ги тренираш, тие дебили кои гласаат за тебе   …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!