Почетна / Сапуници / Полека се разоткрива вистината во „Забранета љубов“ на Сител

Полека се разоткрива вистината во „Забранета љубов“ на Сител

 

Ќе биде ли разоткриена Бјанка пред сите во куќата ?

 

Сител останува единствена телевизија која емитува латиноамериканска теленовела и која ги испочитува желбите на фановите кои растеа со ваквиот тип на програма. “Забранета љубов” се емитува од понеделник до петок во 10.30 часот наутро, пратејќи ја забранетата врска на Бјанка и Бруно. Таа е убава и опасна, а тој, внукот на нејзиниот маж, несвесно ќе се маѓепса од нејзината фатална убавина.

 

 

Во понеделник, 4 септември, погледнете како ќе се развива приказната за забранетата страст. Ќе може ли таа да ги прикрива постојано своите лаги или има некој што веќе знае за тајната врска во куќата?

 

 

Следете ја “Забранета љубов”, секое утро само на Сител.

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Брачни игри | Ве запознаваме со Серген од новата хит серија

Серген Гунај е успешен бранител. Тој е добар татко, особено е приврзан за своите деца. …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!