Почетна / Живот / Видео | Газдата на Пинк имал лек за корона, народот се згрози

Видео | Газдата на Пинк имал лек за корона, народот се згрози

Познатиот Жељко Митровиќ, сопственик на Пинк телевизија изненади со ново објавено видео на социјалните мрежи. Имено, тој открива како може да се победи короната, по што доби негативни реакции од неговите следачи.

Некои од коментарите беа “Gospodjo promijenite dilera, a i plasticara“, “I tebi je dodeljena nacionalna frekvencija ?“, “Bravo seljačino! Pristaje ti baš!“, “Bože da mi je da se družim sa ovim čovekom samo 24h, da ga uživo prostudira”. Во продолжение видео обраќањето на Митровиќ :

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Велковска: Правдата во Македонија – законска дупка од епски размери

Драгана Велковска, aктивистка за заштита на животни и животна средина so реакција на изјаснувањето од …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!