Почетна / Телевизија / Видео | 20 години утринска програма на МРТ

Видео | 20 години утринска програма на МРТ

 

Македонската Радио Телевизија слави 20 години емитување на утринската програма. Во продолжение погледнете го видеото.

 


 

 

 

Мите Иванов | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Алфа и ОМД ќе отвораат телевизиско студио во Вашингтон

Алфа телевизија и Обединетата македонска дијаспора потпишаа меморандум за отворање на телевизиско студио во Вашингтон, …

error: Содржината е заштитена!