Почетна / Телевизија / Видео | Вистински шлаг за љубителите на радиото, недела на ТВ 24

Видео | Вистински шлаг за љубителите на радиото, недела на ТВ 24

Специјална ТВ дружба на двете можеби најголеми радио ѕвезди во Македонија – Зоран Петров Антена 5 и Драган Б. Костиќ. Недела, 20 јануари во 20.45 часот на ТВ 24 новата емисија од “”Б со точка”. Ексклузивни видео материјали и отворнеи куфери на спомени ќе имаат можност да погледнат гледачите на ТВ 24.

Б со точка – Зоран Петров

Вистински шлаг за љубителите на радиото‼️Специјална ТВ дружба на двете можеби најголеми радио ѕвезди во Македонија – Зоран Петров Антена 5 и Драган Б. Костиќ.💯💯💯 Ќе ги отвориме куферите на спомени и ќе прикажеме ексклузивни видео материјали. Не пропуштајте во недела од 20:45 на ТВ24 📺“Б со точка” – лектира за сите генерации!

Gepostet von Б со точка – Tv Show am Donnerstag, 17. Januar 2019

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Нема зима за Драган Вучиќ, од есен се сели на Телма

Секоја сезона на друга телевизиска фреквенција. Без Драган Вучиќ не се може. Познатиот македонски водител …