Почетна / Телевизија / Видео | Вистински шлаг за љубителите на радиото, недела на ТВ 24

Видео | Вистински шлаг за љубителите на радиото, недела на ТВ 24

Специјална ТВ дружба на двете можеби најголеми радио ѕвезди во Македонија – Зоран Петров Антена 5 и Драган Б. Костиќ. Недела, 20 јануари во 20.45 часот на ТВ 24 новата емисија од “”Б со точка”. Ексклузивни видео материјали и отворнеи куфери на спомени ќе имаат можност да погледнат гледачите на ТВ 24.

Б со точка – Зоран Петров

Вистински шлаг за љубителите на радиото‼️Специјална ТВ дружба на двете можеби најголеми радио ѕвезди во Македонија – Зоран Петров Антена 5 и Драган Б. Костиќ.💯💯💯 Ќе ги отвориме куферите на спомени и ќе прикажеме ексклузивни видео материјали. Не пропуштајте во недела од 20:45 на ТВ24 📺“Б со точка” – лектира за сите генерации!

Gepostet von Б со точка – Tv Show am Donnerstag, 17. Januar 2019

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Левица за Телма: Oстанете да тонете во малициозност и аматеризам

Жесток допис на претседателот на политичката партија Левица, Димитар Апасиев до ТВ Телма, а кој …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!