Почетна / Забава / Евровизија / Видео | Васил во јуни својот избраник ќе го донесе во Македонија

Видео | Васил во јуни својот избраник ќе го донесе во Македонија

Изминатиот период македонските медиуми беа преплавени со веста дека Васил Гарванлиев се верил. И тоа не било кај, туку во Америка. Со неговиот избраник, се препознале на прва, а неговото срце го освоил со едноставноста, но и анонимноста. Свадбата ќе биде наскоро, а во јуни, ќе дојдат во Македонија, за семејството да се запознае со зетот.

Нема да бидат она кое што се, најгледан телевизиски естраден магазин веќе четиринаесет години „Бекстејџ” ако не го побараа Васил и да ги дозанаат информациите од прва рака. Директно од Америка, Васил Гарванлиев со искрена исповед во магазинот зад сцената.

Што Васил кажа, гледате во видеото:

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Baby Lasagna е првиот Хрват кој влегол на британската листа топ 40

Baby Lasagna e првиот претставник од Хрватска кој успева да влезе во британската топ листа …

error: Содржината е заштитена!