Почетна / Сапуници / Од авторите на „Ветување“ на Канал 5 телевизија доаѓа „Аманет“

Од авторите на „Ветување“ на Канал 5 телевизија доаѓа „Аманет“

„Секој аманет се чува на свето место, но љубовта во најдлабокото место во срцето!“

Од продукцијата на “Ветување” следува нова топла семејна серија на Канал 5 телевизија. Серија за судбината на едно детенце со кадрава косичка кое ќе стане аманет за неговата тетка, оставен од мајката на смртна постела.

Нов маркантен протагонист и нова нежна хероина наскоро на Канал 5 во “Аманет”.

Дани | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Младиот турски актер вака се грижи за својот физички изглед

Харизматичниот турски актер, Екин Мерт Дајмаз, на македонската јавност и е познат по неговите исклучителни …

error: Содржината е заштитена!