Почетна / Филм / Познатиот Хари Потер на Телма во неделната акција „Пилот на картелот”

Познатиот Хари Потер на Телма во неделната акција „Пилот на картелот”

Шон Хагерти има само еден час да го достави својот нелегален пакет. Еден час да ги убеди нарко картелот, платениот убиец и ДЕА дека сè е во ред. Еден час за да се осигура дека неговата сопруга ќе остане жива. И тој мора да го направи сето ова додека управува со авионот…

“Пилот на картелот” во недела, 22.15 часот, Телма телевизија.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Недела, 23 јуни на Телма, 22.15 часот | Воениот трилер „Ѕидот“

За време на војната во Ирак, наредникот на штабот на американската армија Шејн Метјус е …

error: Содржината е заштитена!