Почетна / Сапуници / Тајните се откриваат на Сител во најдраматичнте епизоди на „Џенет“

Тајните се откриваат на Сител во најдраматичнте епизоди на „Џенет“

Лавиринтот на семејните тајни допрва ќе се заплеткува. Ќе има ли сила Џенет да ги испплаче сите солзи за сите несреќи кои ја пратат нејзината судбина?

Вистинскиот татко на Џенет дополнително ќе ги заплетка конците и ќе ја уцени Арзу за убиство кое не го сторила. Неговото појавување ќе донесе немир во семејствата затоа што ќе ја навести вистината за Арзу и Џенет.

Ќе може ли да се прифати ќерката и покрај страшните трауми од минатото? Следуваат нови уште подраматични епизоди на турската серија “Солзите на Џенет”.

Од понеделник до петок на Сител во 19.40 часот следете ја љубовната приказна за Џенет и Селим и откријте ги сите тајни кои надвиснуваат над нивните животи.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Феноменот “Кога лисјата паѓаат” доби нова надсинхронизација на Алфа

Eмотивната семејна драма прикажувана во 2010 и 2011 година на најгледаната телевизија А1 повторно на …

error: Содржината е заштитена!