Почетна / Забава / Видео | Перо Пандилоски – Твојот грев

Видео | Перо Пандилоски – Твојот грев

Неговата кариера се движи по нагорна линија, решен е да успее и се бори за тоа.
Перо Пандилоски го промовираше својот прв видео запис за песната „Твојот Грев“.

 

Промоцијата на неговиот прв видео запис се одржа во „Caffe Trend“ Скопје. Спотот е изработен комплетно од страна на Даниел Јовески Sustain Entertainment, снимен е во Охрид, а приказната ви препорачуваме да ја видите сами.

 

 

 

 

Гоце | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | „Бунтовниците“ се враќаат со нова песна и виртуелен концерт

Фановите на „Бунтовниците“ се воодушевени од изненадувањето што им го приредија нивните миленици. Beќе поминеа …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!