Почетна / Телевизија / Видео | „Патуваме сонуваме“ со Аурора секој викенд на ТВ 24

Видео | „Патуваме сонуваме“ со Аурора секој викенд на ТВ 24

Нова сезона на “Патуваме сонуваме” со Аурора Турс на ТВ 24.

Патуваме, сонуваме со Аурора

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ!!!Сабота и недела на ТВ24 во 14:30, нова сезона на “Патуваме, сонуваме со Аурора“ со Тања Трајковска

Gepostet von Aurora Tours am Freitag, 16. August 2019

Секоја сабота и недела во 14.30 часот, Тања Трајковска нѐ води на интересно патување во Хургада. Од мало рибарско село до еден од водечките туристички центри на брегот на Црвеното море. Шетаме со “супер домаќинката” и ги откриваме убавините на Египет.

☀️ ХУРГАДА – Црвено Море 2019SUNNY DAYS EL PALACIO 4* All Incl.SUNNY DAYS PALMA DE MIRETTE 4* All Incl. 🔥ЛИМИТИРАНА ПОНУДА на последни места и термини во Август➡️ 26.08 | 11 дена | 539 €➡️ 30.08 | 7 дена | 389 €➡️ 30.08 | 10 дена | 499 €Континуирано едни од најпопуларните и секогаш фотогенични хотелски комплекси на Црвеното Море.#SunnyDays #ЦрвеноМоре #Хургада✈️ Директни ЧАРТЕРИ од Скопје✅ ALL INCLUSIVE✅ Трансфери од/до аеродром во Хургада. ✅ Претставници и обемна локална логистика.✅ Голем избор на термини, цело лето, 2 пати неделно. ✅ 7, 10, 11, 14 дневни аранжмани. ✅ Специјални и најдобри цени и услови.✅ Долгогодишно и докажано искуство во Египет. Повеќе информации :☎️ + 389 2 3201 213 / 3201 214☎️ + 389 2 2464 440📩 info@aurora.com.mk

Gepostet von Aurora Tours am Donnerstag, 15. August 2019

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Интервју со Владимир Кличко во централните вести на Канал 5

Денес (29. април) во Вестите во 18 часот на Канал 5 гледајте ексклузивно интервју со …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!