Почетна / МК Сцена / Голема тетоважа „Carlo Boss“ тетовирана на грб

Голема тетоважа „Carlo Boss“ тетовирана на грб

 

Македонскиот порно актер Гоце Гиновски, познат како Карло Бос, своето уметничко име го истетовира на грбот. Тетоважата, која е дело на tatoo мајсторот Ивица Гигов – Гиле беше работена два дена. Покрај големите букви на кои е испишано „Carlo Boss“, на грбот на порно актерот е истетовирана и неговата дата на раѓање.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Лешочки Фолк фест 2021 во пресрет на Голема Богородица

Во петок на 27.08.2021 г. во 20ч. во пресрет на големиот православен празник Голема Богородица, …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!