Почетна / Телевизија / ТВ Емисии / „Медитеранска кујна“ со доктор Митов на Канал 5, Алсат и ТВ 21

„Медитеранска кујна“ со доктор Митов на Канал 5, Алсат и ТВ 21

Сите би сакале да имаме долг и здрав живот, но како да го постигнеме тоа? Comodita Home заедно со д-р Митов го имаат одговорот на тоа прашање.


“Медитеранска кујна за долг живот” за да научиме како да живееме здраво и долго.


Секој понеделник од 12:00 часот на Канал 5 телевизија, Алсат М, ТВ 21, како и на официјалните фан страни на социјалните мрежи на Д-р Митов и Comodita Home следуваат совети за здрав живот.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Прочитајте по колку години имаат финалистите во „Ѕвездите на Гранд“

Вечерва, 8 јуни, 21 часот – финале на оваа сезона од најгледаното телевизиско шоу “Ѕвездите …

error: Содржината е заштитена!