Почетна / Забава / Лина Рина од „Мелроуз Плејс“ целосно гола (18+)

Лина Рина од „Мелроуз Плејс“ целосно гола (18+)

 

Таа е Лина Рина, актерка која привлече многу симпатии благодарение на својата негативна улога во „Мелроуз Плејс“, но и жена која што не се срамеше да направи смела фотосесија за списанието „Плејбој“, пишува Хит Портал. На фотографиите направени во 2009. година актерката е целосно гола, а ако сте заборавиле на нив време е да ве потсетиме. За своето совршено тело вели дека го одржува со вежбање јога и без проблем признава дека направила неколку пластични операции. Денес има 49 години, но дали изгледа како да и се доближува на петтата деценија од својот живот?

 

 

{gallery}032013/zaboraveni{/gallery}

 

 

 

Ивана Таневска | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

MVRTK заедно со Khealo и Sergio Ochoa издадоа нова нумера

Македонскиот продуцент MVRTK, заедно со aвстрискиот продуцент Khealo и aмериканскиот вокалист Sergio Ochoa издадоа нова …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!