Почетна / Забава / Лина Рина од „Мелроуз Плејс“ целосно гола (18+)

Лина Рина од „Мелроуз Плејс“ целосно гола (18+)

 

Таа е Лина Рина, актерка која привлече многу симпатии благодарение на својата негативна улога во „Мелроуз Плејс“, но и жена која што не се срамеше да направи смела фотосесија за списанието „Плејбој“, пишува Хит Портал. На фотографиите направени во 2009. година актерката е целосно гола, а ако сте заборавиле на нив време е да ве потсетиме. За своето совршено тело вели дека го одржува со вежбање јога и без проблем признава дека направила неколку пластични операции. Денес има 49 години, но дали изгледа како да и се доближува на петтата деценија од својот живот?

 

 

{gallery}032013/zaboraveni{/gallery}

 

 

 

Ивана Таневска | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Детска насмевка за овој свет“ хуманитарен настан во чест на Тоше

Настанот ќе се одржи во амфитеатарот во спомен куќата на Тоше Проески во Крушево на …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!