Почетна / Телевизија / Јанко : Ако Телма реши да се доаѓа со жути гаќи, ќе доаѓаат така

Јанко : Ако Телма реши да се доаѓа со жути гаќи, ќе доаѓаат така

Јанко Илковски “распали” повторно со своите ставови во “Јади бурек”. Видеото кое може да го видите во продолжение е исечок од неговата емисија која моментално оди на Тв Сонце. Најпрвин тој зборува за цензурата на уредникот на Телма телевизија кон своите вработени, а потоа и за својата слобода во Тв Сонце како и за неслободата која ја имал во претходната телевизија.

Имав огромни притисоци.. само една партија.. една страна…

ИМАВ ОГРОМНИ ПРИТИСОЦИ.. САМО ЕДНА ПАРТИЈА.. ЕДНА СТРАНА…

Gepostet von Gledy am Dienstag, 23. Oktober 2018

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Алфа со соопштение : Власта на Заев шири лажни вести за Алфа ТВ

Управителот на телевизија Алфа, Јани Бојаџи со соопштение до своите гледачи, кое ви го пренесуваме …

error: Содржината е заштитена!