Почетна / Телевизија / ТВ Емисии / Гласајте со СМС 14 на 145 333 за победа на Мите во „Ѕвездите на Гранд“

Гласајте со СМС 14 на 145 333 за победа на Мите во „Ѕвездите на Гранд“

Марија Груевска испадна од финалната трка за следна ѕвезда на Гранд, но Мите Стоилков е единствениот Македонец кој остана во последните часови на макотрпна борба во спектакуларното финале на Канал 5.

За да го поддржиме Мите Стоилков до уште една величествена победа, ви останува само една задача. Испратете СМС со реден број 14 на 145 333 за да ја дадете вашата безрезервна поддршка на македонскиот кандидат во популарното Грандово шоу.

Балканот гласа, Македонија го носи Мите Стоилков до нова, поголема победа!

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Прочитајте по колку години имаат финалистите во „Ѕвездите на Гранд“

Вечерва, 8 јуни, 21 часот – финале на оваа сезона од најгледаното телевизиско шоу “Ѕвездите …

error: Содржината е заштитена!