Почетна / Сапуници / Дали сте подготвени за „Немирно лето“ на телевизија Сител?

Дали сте подготвени за „Немирно лето“ на телевизија Сител?

Наскоро на телевизија Сител започнува најновата турска романтична серија која е на пат да го повтори успехот на Вљубениот ерген и Романтичарот.

Нов ерген вљубен во нова убавица. Нов романтичар со нова бунтовничка во новата летна романса на Сител. Приказна за новите Џан и Санем.

Романса во која нетрпеливоста ќе ги разгори летните искри во нивните погледи, а омразата ќе донесе сосема несекојдневна љубов.

Бидете пред малите екрани затоа што Сител телевизија ќе се потруди да ви донесе едно немирно лето и да ги разбранува пеперутките во вашите стомаци со страста што ја носат Еда и Серкан.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Освен „Грешници“, и „Крваво цвеќе“ обновена за уште една сезона

Маратонската турска сапуница “Крваво цвеќе” доби зелено светло за нова трета сезона. Откако веќе беше …

error: Содржината е заштитена!