Почетна / ФОТО / Девојка на денот / Фото на денот | Сузана Спасовска како Мадона и Лејди Гага ?

Фото на денот | Сузана Спасовска како Мадона и Лејди Гага ?

Малку ретро за освежување на едни дамнешни времиња. Времиња во кои ја имавме македонската Мадона…

… или можеби македонската Лејди Гага?

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Македонката во „Задруга“ го „растресе“ задникот

Македонската учесничка во српското реално шоу „Задруга“, Елеонора Миљковиќ пред неколку дена имаше настап за …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!