Почетна / ФОТО / Девојка на денот / Фото | Сораја си ги промовира градите во домашниот тоалет

Фото | Сораја си ги промовира градите во домашниот тоалет

Српската старлета Сораја Вучелиќ и во карантин го привлекува вниманието на машката популација. Таа објави видеа и фотографии на социјалните медиуми, кои во прв план ги истакнуваат нејзините силиконски гради. За истите доби пофалби од некои нејзини фанови, но и критики поради промоцијата на нејзините гради од тоалетот во кој е сликана.

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Македонката во „Задруга“ го „растресе“ задникот

Македонската учесничка во српското реално шоу „Задруга“, Елеонора Миљковиќ пред неколку дена имаше настап за …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!