Почетна / Сапуници / Фото | Машкото бебе од култната серија порасна во вистинска убавица

Фото | Машкото бебе од култната серија порасна во вистинска убавица

Сигурно се сеќавате на преубавата колумбиска теленовела “Скриени страсти”, емитувана пред 15-тина години на А1 телевизија.

Селската идила, галантните браќа и згодните сестри ги освоија гледачите не само во Македонија, туку секаде низ светот каде со голем успех се емитуваше оваа топла романтична драма.

Хуан и Норма беа главните ликови, чии улоги во “Pasión de Gavilanes” им ги отворија портите кон славата. Во серијата, Хуан и Норма добија преслатко синче кое се викаше Хуан Давид.

Но, она што е интересно е што ретко кој во тоа време можеше да забележи дека машкото бебе на Хуан и Норма е всушност … девојче.

Па така, години потоа, бебето “Хуан Давид” пoрасна во прекрасна девојка.

Девојката која беше бебето во серијата се вика Валерија Гарсија, денес има 17 години и не се занимава со глума.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Трагедија во „Ангели“ – пoчина Сонѓул пред самото финале

Страшна трагедија во финалните епизоди на вашата омилена турска серија. Страшен завршеток за една од …

error: Содржината е заштитена!