Почетна / Сапуници / Вечерва на Сител… следува најпотресната епизода на „Азра“ досега!

Вечерва на Сител… следува најпотресната епизода на „Азра“ досега!

Повторното појавување на Фатма ќе ги загрижи членовите на семејството Челен. Дали некој ќе “изгори” ако таа прозбори или Азра конечно ќе ги слушне најнеочекуваните зборови?

Нови уште повозбудливи и подраматични заплети следуваат во следните епизоди на турската хит серија “Азра”.

Секоја вечер бидете со Сител и уживајте во потресната љубовна приказна за Азра и Џенк.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Гледачите на Канал 5 останаа без нежниот глас на Рејхан од „Ветување“

Гласот што ја надсинхронизира главната хероина на турската сапуница “Ветување” (Канал 5) е променет. Се …

error: Содржината е заштитена!