Почетна / Спорт / Eвропско првенство во уметничко лизгање 2020-та на МТВ 1

Eвропско првенство во уметничко лизгање 2020-та на МТВ 1

Од 22-ри до 26-ти јануари на програмите на Македонската телевизија (прв канал и Собраниски канал) ќе се прикажува Европско првенство во уметничко лизгање Грац 2020. Погледнете ја најавата и подгответе се за вистинска уметност на мраз :

Европско првенство во уметничко лизгање Грац 2020 среда – недела МТВ1 и Собраниски канал

Европско првенство во уметничко лизгањеГрац 2020среда – неделаМТВ1 и Собраниски канал

Gepostet von МРТ1 Промо am Montag, 20. Januar 2020

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

МРТ 3 ќе го прикаже ретро финалето на Вардар – Пелистер од 1993 година

Уживање за спортските носталгичари. Во сабота (23 мај 2020), третиот спортско-забавен канал на Македонската телевизија …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!