Почетна / Телевизија / ТВ Емисии / Експлицитни видеа, навреди – познатите паднаа на уште еден пранк

Експлицитни видеа, навреди – познатите паднаа на уште еден пранк

1 април, Светски ден на шегата, ден кога многумина се трудат со својата досетливост да ги измамат и да ги насмеат другите. Априлили е најчестата фраза која ќе ја луете токму на овој ден. На тој ден сите се шегуваме, без разлика дали на своја или пак на туѓа сметка.. А тимот на естрадниот магазин Бекстејџ, традиционално како и секоја година, одлучи да се пошегува со нашите јавни личности, секако на нивна сметка. Прв на тапет се најде Ламбе Алабаковски.
Веднаш по Ламбе, го побараа и Миле Кузмановски. Причина – навредите упатени кон Наум Петрески.
Традиционално продолжија со вечната лага, односно шега, а тоа е дека во нивната редакција стигнале експлицитни видеа и фотографии, овој пат од Агнеса Органџиева

А колку е вистината дека Андреј ќе се повлече од ДНК?

Единствена личност која не успеаа да ја измамамат е Александра Јанева, иако на момент се подзамисли

Мора да признаеме дека нивниот обид да ги измамат нашите јавни личности беше успешен. Се надеваме дека успеале да и им измамат насмевка на нивните лица, секако и на вас.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Вечерва гласаме за бројот 1 на 145 333 за победа на Мики во „Гранд“

Македонскиот идол Мики Секуловски е еден од најсериозните кандидати за победа во големото музичко талент …

error: Содржината е заштитена!