Почетна / Телевизија / ТВ Емисии / „Полукружно вртење“, емисија за здрав живот секое пладне на Телма

„Полукружно вртење“, емисија за здрав живот секое пладне на Телма

По утринската програма, од понеделник до петок на Телма се емитува нова емисија за здрав живот, “Полукружно вртење”.


Темите се интересни и едукативни – што е тоа метаболизам, како си ја регулирате вашата глад и ситост, како создавате енергија во вашето тело, и како ја трошите. Грижете се за вашето здравје со новата тв емисија, а потоа слушнете ги најновите совети за вашите најмили во “Телма амбуланта”.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Анета Молика отворено за разводот и неверството

Фолк-пејачката Анета Мицевска по дваесет и две години брак со музичарот Џими Мицевски, се разведува …

error: Содржината е заштитена!