Почетна / Телевизија / ТВ Емисии / „Полукружно вртење“, емисија за здрав живот секое пладне на Телма

„Полукружно вртење“, емисија за здрав живот секое пладне на Телма

По утринската програма, од понеделник до петок на Телма се емитува нова емисија за здрав живот, “Полукружно вртење”.


Темите се интересни и едукативни – што е тоа метаболизам, како си ја регулирате вашата глад и ситост, како создавате енергија во вашето тело, и како ја трошите. Грижете се за вашето здравје со новата тв емисија, а потоа слушнете ги најновите совети за вашите најмили во “Телма амбуланта”.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Вечерва гласаме за бројот 1 на 145 333 за победа на Мики во „Гранд“

Македонскиот идол Мики Секуловски е еден од најсериозните кандидати за победа во големото музичко талент …

error: Содржината е заштитена!