Почетна / Телевизија / Јавноста згрозена од рекламите на “Durex”

Јавноста згрозена од рекламите на “Durex”

 

Новите реклами за “Durex” ја згрозија целата јавност, објави забавниот портал на “Mnogoo“.

Аматерските видео снимки симулираат секс, а потоа се испоставува дека всушност се било наивно. Познато е дека на пазарот мора да има бројни реклами снимани на различни начини, но авторот на текстот се прашува каде исчезнал вкусот. Наводно, агенцијата “Buzzman” утврдила дека рекламите се вистински и оти “Durex” е нивниот клиент.

Следуваат грозните и аматерски реклами, па и BTR може да сними со подобар квалитет од ова ѓубре!

 

 

 

 

 

Chris | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Програмска шема на Телма за период од 30.01.2021 до 05.02.2021

ПРОГРАМСКА ШЕМА НА ТЕЛМА ТВ ЗА ПЕРИОДОТ ОД 30.01 2021 – 05.02 2021 САБОТА  30.01.2021 …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!