Почетна / Забава / Евровизија / Официјален download на „Пред да се раздени“

Официјален download на „Пред да се раздени“

 

Во прилог е линк за download од евровизиската песна на Есма и Лозано, Пред да се раздени. Се работи за официјална верзија со висок квалитет. Фајлот е во wav формат.

 

Есма и Лозано – Пред да се раздени

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Васил Гарванлиев ќе ја претставува Македонија на Евровизија 2020

Македонската Радиотелевизија со известување до граѓаните на Македонија : По извршената анализа на досегашните учества …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!