Почетна / Серии / Документарецот за „Најтајните хотели на светот“ во недела на МРТ 1

Документарецот за „Најтајните хотели на светот“ во недела на МРТ 1

Снимена низ целиот свет, документарниот серијал „Најтајните хотели на светот“ ни ги покажува најневеројатните сместувања во светот. Во секоја епизода патуваме на четири уникатни локации и посетуваме хотели со исклучителна архитектура градени на необични локации.

Секоја недела, 9 часот и 10 минути наутро, прв канал на Македонската телевизија.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Напнатата британска трилер серија „Лажго” од овој викенд на Сител

Лора е паметна и посветена наставничка, која скоро излегла од една љубовна врска и сега …

error: Содржината е заштитена!