Почетна / Телевизија / ТВ Емисии / Готвиме со Фичо во новото кулинарско шоу на МРТ 1

Готвиме со Фичо во новото кулинарско шоу на МРТ 1

Ново кулинарско шоу на Mакедонската телевизија. Секоја сабота патуваме во неодоливиот свет на вкусовите, микс од мириси, традиција и култура…

Oдиме и на незаборавни патувања со Фичо и пријателите на превкусната македонска храна, сабота, 18.30 часот.

Репризата е недела во 14 часот.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Злате Мехмедовиќ: Кога жена е во ПМС, мажот треба да си пие апчиња!

Дали балканските мажи излегуваат од мода, а нивното место го заземааат современите мажи? Вечна дилема …

error: Содржината е заштитена!