Почетна / ФОТО / Фото | Девојките полудеа по овие хрватски модели и спортисти

Фото | Девојките полудеа по овие хрватски модели и спортисти

Естрадниот магазин “Ин” на хрватската телевизија Нова ги претстави најатрактивните момци во Хрватска за ова лето.

Еден од најбараните модели, Драго Пезиќ е препознатлив по неговите стомачни мускули, поради кои предизвикува внимание на плажите каде што се појавува. Но, не го открива сето она што го поседува. Како што вели и самиот, остава малку на фантазијата на девојките да откријат што и колку се крие под купаќите.

Драго Пезиќ, личен тренер

Во продолжение погледнете ги најзгодните Хрвати за лето 2019-то:

Санди Имеровиќ, персонален фитнес тренер

 

Славко Собин, хрватски актер

 

Стјепан Хаусер, хрватски виолончелист

 

Марко Грубниќ, модел стилист

Андреј Крмариќ, фудбалер

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | За државната МТВ, универзитетот е „Св. Климент и Методи“?

Социјалните мрежи со критики кон јавниот радиодифузен сервис. Грешката во централниот дневник на МТВ 1 …

error: Содржината е заштитена!