Почетна / Забава / Ексклузивно: Денис Мурат се ожени!?

Ексклузивно: Денис Мурат се ожени!?

Денис Мурат деновиве го сними видео записот за својата најнова песна „Ти си песната“.

 

 

Во видеото, во венчаница се појавува и моделот Јована. За се да биде совршено се погрижи веќе докажаниот режисер – Дарио Јанковиќ.

 

 

Официјалната промоцијата е закажана за 2-ри јули во Херцег Нови на фестивалот „Сунчане Скале“ а веднаш потоа, видеото ќе може да го погледнете на вашиот омилен портал www.tvpaket.com.mk.

 

 

 

Гоце | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Скопскиот џез фестивал од 14-ти до 17-ти октомври на МРТ 3

Од 14ти до 17ти октомври ќе се одржи Скопскиот џез фестивал. Покрај квалитетната музика, главниот …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!