Почетна / Телевизија / Фото | Дебата меѓу политички лидери или меѓу свекрви и снаа?

Фото | Дебата меѓу политички лидери или меѓу свекрви и снаа?

Вчерашниот дуел на една национална телевизија меѓу најголемите политички опоненти привлече големо внимание на социјалните мрежи, па се појави и една фотографија која ги насмеа сите.

Програмскиот водич на телевизијата на која беше емитуван дуелот не беше ажуриран на операторите, па изгледаше како во моментот да оди друга програма. Или можеби па навистина дуелот потсетуваше на дуел меѓу “Свекрви и снаа”?

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

ТВ Пакет со поддршка до Канал 5 и осуда на говорот на омраза

ТВ Пакет со поддршка за телевизија Канал 5 која последниот период е мета на оркестирано …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!