Почетна / Забава / Видео | Саша Ковачевиќ пред големиот концерт е гостин на ТВ 24

Видео | Саша Ковачевиќ пред големиот концерт е гостин на ТВ 24

Српскиот срцекршач Саша Ковачевиќ со концерт во Скопје на 6 април во ВИП Арената. Билетите преку продажната мрежа на www.kupikartizase.com, Пола Југотон, Цвеќара Розе – Веро 2.

Предконцертно, Ковачевиќ е гостин во повеќе од македонските телевизиски емисии. Една од нив е и “Живот со стил” која ќе се емитува овој четврток (28 март) во 23.15 часот на ТВ 24. Што ќе го праша Елена, а каков одговор ќе даде Саше? Гледаме во четврток на 24ка.

Едвај ја чекам емисијата.. Концертот.. SASHA KOVACEVIC ❤️Ова е само најавата за овој четврток!Во Живот со стил, четврток 23:15 ТВ 24

Gepostet von Elena Stefanovska am Dienstag, 26. März 2019

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Пред концертот на Стинг, ТВ 24 со ексклузивно интервју со Авалон

Телевизија 24 директно од Градскиот стадион во Скопје, направи интервју со првиот човек на најголемата …