Почетна / Забава / Видео | Саша Ковачевиќ пред големиот концерт е гостин на ТВ 24

Видео | Саша Ковачевиќ пред големиот концерт е гостин на ТВ 24

Српскиот срцекршач Саша Ковачевиќ со концерт во Скопје на 6 април во ВИП Арената. Билетите преку продажната мрежа на www.kupikartizase.com, Пола Југотон, Цвеќара Розе – Веро 2.

Предконцертно, Ковачевиќ е гостин во повеќе од македонските телевизиски емисии. Една од нив е и “Живот со стил” која ќе се емитува овој четврток (28 март) во 23.15 часот на ТВ 24. Што ќе го праша Елена, а каков одговор ќе даде Саше? Гледаме во четврток на 24ка.

Едвај ја чекам емисијата.. Концертот.. SASHA KOVACEVIC ❤️Ова е само најавата за овој четврток!Во Живот со стил, четврток 23:15 ТВ 24

Gepostet von Elena Stefanovska am Dienstag, 26. März 2019

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Продолжува турнејата „IL DIVO greatest hits“ посветена на починатиот член

Интернационлната музичка светска атракција, ансамблот „Ил Диво“, оваа година ќе ги одржи своите незаборавни концерти …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!